برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو
خبرخوان

محصولات جدید

شاسی خودرو | شاسی ماشین

شاسی خودرو چیست، نکات کارشناسی شاسی که باید بدانید

سلامت شاسی خودرو، یکی از موارد بسیار مهمی است که قبل از خریدن خودروی کارکرده باید از آن مطمئن شوید. با توجه به اینکه شاسی خودرو خارج از دید قرار دارد و مشکلات شاسی ماشین هم به راحتی قابل تشخیص نیست و ممکن است نادیده گرفته شود بنابراین کارشناسی شاسی خودرو اهمیت زیادی دارد.. پس باید برای تشخیص ساسی خودرو رنگ شده و شکسته شده دقت بیشتری بخرج دهیم.
0 تومان
لوگو شرکت ام وی ام

بررسی ظهور MVM در ایران

امروزه نام برند MVM نامی آشنا برای تمامی ملت ایران می باشد، که محصولات متنوعی را به بازار ایران ارائه کرده، اما ظهور این برند از کجا می باشد و توسط چهعواملی به بازار ایران راه پیدا کرده است.
0 تومان
لوگو شرکت هیوندای

مروری بر تاریخچه هیوندای کره ای

شرکت هیوندا یک شرکت کره‌ای است، که قدمتی به اندازه شرکت های بنز و bmw دارد. چونگ جو یونگ در سال ۱۹۴۷ در کشور کره کمپانی هیوندای را تاسیس کرد. این کمپانی در ابتدای راه خود، فعالیتش را در زمینه‌هایی چون حمل و نقل، سرمایه گذاری، ساختمان سازی، و غیره آغاز کرد و در آن دوران به شرکتی موفق و پر قدرت در کشور کره تبدیل شد.
0 تومان
مرسدس بنز

تاریخچه شرکت خودرو سازی بنز

این کمپانی اولین خودروساز جهان می باشد، درواقع بهتر است بگوییم آلمانی ها حاکم بی چون و چرای خودروسازی جهان می باشند. برند بنز که ما امروزه آن را می شناسیم تفاوت بسیاری با گذشته خود دارد، امروزه این خودروساز جزء سه خودروساز اول جهان می باشد، و همیشه برای کسب عنوان برترباید به رقابت با شرکت هایی نظیر تویوتا و بی ام دبلیو بپردازد.
0 تومان
لوگو شرکت خودروسازی BMW

مروری بر تاریخپه BMW و هرآنچیز که در مورد آن باید بدانیم

در سال ۱۹۱۶ توسط فرانس یوزف پوپ در جهت تولید موتورهای هواپیما تاسیس شد، و در جنگ جهانی اول مسئول تهیه ملزومات نیروی هوایی آلمان نازی بود علاوه بر این، ساخت تجهیزات کشاورزی را در آن دوران انجام میداد. نام این شرکت به ایالت باواریا در آلمان تعلق دارد. در آن زمان خودروها برای جابجایی نفرات و یا کالاها کاربرد امروزی را نداشتند و برای جابجایی، بیشتر از قطار استفاده می شد.
0 تومان

درخواست سریع کارشناس خودرو