برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو

آموزش

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
قولنامه

آموزش قولنامه نویسی برای ماشین

در ایام قدیم مرسوم بوده است که برای انجام کاری، قراردادها را به صورت شفاهی منعقد می کردند، که این نوع قراردادها دچار شبهاتی بود و در آخر کار دو طرف به محکمه های قضایی می کشید؛ در برخی اوقات نیز قراردادها به صورت کتبی و بدون رعایت اصول نگارش نوشته می‌شوند که در حین کار باز هم دو طرف مشکلات حقوقی زیادی برخورد می‌کردند.
0 تومان
دستگاه دیاگ خودرو

آموزش کار با دیاگ و موارد استفاده آن

امروزه رشد صنعت خودرو با یک ضرورت انکارناپذیر رو به روست و آن لزوم همگانی بخش های خدمات و پشتیبانی خودرو با تحولات صنعت خودروسازی است. چرا که در سالیان اخیر صنعت خودرو در کشور ما شاهد تحولات چشمگیری بوده است و هم اکنون تولیدات خودروسازان داخلی علاوه بر کمیت و میزان تولید از نظر کیفیت و تکنولوژی ساخت نیز رشد قابل ملاحظه یافتند
0 تومان
سنسور اکسیژن

انواع سنسور به کار رفته در خودرو که باید با آنها آشنا باشید

این سنسور بین فیلتر هوا و دریچه گاز نصب شده و میزان جریان هوای ورودی را به صورت مستقیم اندازه گیری می‌کند البته این سنسور در خودروهای ایرانی دیده نمی‌شود. خیلی ها این سنسور را با سنسور مپ اشتباه می گیرد، در صورتی که سنسور مپ روی منیفولد هوا نصب میشه و وظیفه شده که میزان فشار هوای ورودی را تشخیص بدهد.
0 تومان
شاسی خودرو | شاسی ماشین

شاسی خودرو چیست، نکات کارشناسی شاسی که باید بدانید

سلامت شاسی خودرو، یکی از موارد بسیار مهمی است که قبل از خریدن خودروی کارکرده باید از آن مطمئن شوید. با توجه به اینکه شاسی خودرو خارج از دید قرار دارد و مشکلات شاسی ماشین هم به راحتی قابل تشخیص نیست و ممکن است نادیده گرفته شود بنابراین کارشناسی شاسی خودرو اهمیت زیادی دارد.. پس باید برای تشخیص ساسی خودرو رنگ شده و شکسته شده دقت بیشتری بخرج دهیم.
0 تومان
مقدمه ای بر برق و انژکتور خودرو

مقدمه ای بر برق و انژکتور خودرو

برای راه اندازی موتور خودرو، به دستگاه راه انداز یا استار زن نیاز می باشد که درحقیقت یک موتور الکتریکی جریان مستقیم است. حتی اشتعال درون موتور که توسط جرقه شمع اتفاق می افتد و یا بسیاری از دکمه‌های درون خودرو، آپشن های خودرو از بالا پایین شدن شیشه های خودرو تا گرم کن سرد کن های صندلی و یا فرمان تا تنظیم آینه و صندلی توسط برق خودرو تامین و قابل اجراست.
0 تومان
کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو

زمانیکه شما قصد خرید خودرو دارید مطئنا برای بررسی کامل آن خودرو نیاز به فردی دارید که خودروی مورد نظر شما را از لحاظ فنی ،بدنه و موتور بررسی کند تا شما از سلامت خودرو مطمئن شوید و بتوانید تصمیم نهایی برای خرید آن خودرو را بگیرید.
0 تومان

درخواست سریع کارشناس خودرو