برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو
Back to all

هزینه کارشناسی خودرو

هزینه کارشناسی خودرو

یکی از عوامل مهم هنگام خرید خودرو کارشناسی رنگ خودرو می باشد.برای آگاه شدن از عیب های پنهان یک خودرو باید از یک کارشناس رنگ خودرو کمک گرفت تا از قیمت واقعی آن خودرو آگاه شوید.واینکه شما می توانید برای راحتی کار خود از کارشناس رنگ خودرو سیار کمک بگیرید تا  با حضور در محل درخواستی شما خودرو را کارشناسی کنند. دردژ کار کارشناسی رنگ خودرو توسط کارشناسان حرفای و ماهر انجام میگیرد شما می توانید پس از انتخاب کارشناس خودرو از هزینه کارشناسی رنگ خودرو آگاهی پیدا کنید و بعد از کارشناسی کامل خودرو ،کارشناسان رنگ خودرو با دادن تاییدیه کارشناسی به فرد خریدار آن را  از خرید خودرو با قیمت واقعی آگاه میکنند .

هزینه کارشناسی رنگ خودرو را چه کسی باید پرداخت کند؟

بعد از انتخاب کارشناس خبره نوبت به چگونگی پرداخت هزینه کارشناسی رنگ خودرو می رسد.هزینه پرداختی معمولا به عهده فرد خریدار می باشد .البته اگر فروشنده و خریدار با هم به توافق رسیده باشند این مبلغ می تواند به صورت مساوی بین آنها تقسیم شود.

نکته مهمی که در هزینه کارشناسی رنگ خودرو می باشد این است که اگر فروشنده با خریدار خودرو صادق نبوده و در کارشناسی عیوب دیگری پیدا شوند هزینه کارشناسی رنگ خودرو به عهده فروشنده می باشد.

هزینه کارشناسی خودرو

هزینه  کارشناسی رنگ خودرو بر اساس عواملی که در قسمت های بعدی مورد بررسی قرار می گیرد مشخص و تعیین می گردد؟؟                

چه عواملی در هزینه کارشناسی رنگ خودروهای ایرانی موثر است؟

1.قیمت خودرو

2.شرکت سازنده

3.کیفیت خودرو

4.امکانات خودرو

عوامل موثر در تعیین هزینخ کارشناسی رنگ خودرو خارجی:

1.سال ساخت

2.شرکت سازنده

3.امکانات خودرو

البته باید بگوییم که قیمت کارشناسی رنگ خودرو بنا بر نرخ روزانه بازار متفاوت است.قابل ذکر است که کارشناسی رنگ خودرو های ایرانی نسبت به خودرو های خارجی  راحت تر بوده  به همین دلیل هزینه کارشناسی رنگ خودرو های ایرانی کمتر می باشد.

دلیل این راحتی و قیمت کمتر کارشناسی زمان آن است که در خودرو های ایرانی زمان کمتری صرف می شود.

نکته مهمی که باید به آن توجه زیادی داشته باشیم انتخاب کارشناس رنگ خودرو حرفه ای است.اگر شخصی باشد که تبحر خاصی در این زمینه نداشته باشد عیوب و مشکلات خودرو به درستی تشخیص داده نمی شود و باعث خسارت های زیادی برای خریدار می شود.

به همین دلیل حتما از یک کارشناس حرفه ای برای کارشناسی رنگ خودرو درخواست کنید تا از ضرر های احتمالی جلوگیری شود و با اطمینان کامل خودروی مورد نظر را خریداری کنید.

سوالات متداول:

دستیار خرید وفروش خودرو چیست؟

مجموعه از کارنامه خودرو است که مردم به عنوان یک دستیار مطمئن خرید وفروش خودرو آن را می شناسند و در عمل کارشناسی خودرو رو را ارائه می کند.

فرایند کارشناسی چه مدت زمانی طول می کشد؟

زمانی که مشتری درخواست کارشناسی خودروکند حدوداً 90 دقیقه زمان نیاز دارد تا کارشناس بتواند 435آیتم خوردرو را با ابزار پیشرفته بررسی کند. این آیتم ها شامل: بدنه ماشین، رنگ، فنی که از نظر موتوری نقصی دارد یا خیرو تست رانندگی و مواردی از این قبیل.

ضمانت کارنامه خودرو به چه صورتی است؟

بعد از کارشناسی خودرو در صورت تایید کارشناس کارنامه به صورت آنلاین وکاغذی ارائه می شود که از نظر نقدی ضمانت حدود 100میلیون تومان دارد.

آیا گزارش کارشناسان کارنامه اعتبار دارد؟

کارشناس خودور فردیست که پس از گذراندن آزمون های دوره های تخصصی و قبولی در آزمون مشغول به کار شده است. بنابراین تجربه کافی برای بررسی انواع خودروهای داخلی وخارجی را دارند. ودر هرمجموعه کارشناسی خودرو یک تیم کنترل کیفی وجود دارد که بررسی های نهایی را انجام می دهند، ویک گزارش دقیق از وضعیت خودرو به خریدار تحویل می دهند.

سخن پایانی

پیشنهاد کارشناسی خودرو دکار به شما هم وطن عزیز این است که حتماً قبل از خرید خودرو کارشناسی را انجام دهید تا از سلامت آن اطمینان حاصل کنید .

بیشتر بخوانبد:

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بسته

درخواست سریع کارشناس خودرو