برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو
Back to all

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو در محل

بررسی خودرو از نظر بدنه،رنگ خوردگی و فنی توسط یک فرد متخصص در محلی که شما آن را تعیین می کنید را کارشناسی خودرو در محل می گویند.همانطور که همه میدانیم افراد زیادی برای اینکه در هزینه صرفه جویی کنند از خرید خودرو صفر خودداری می کنند و بیشتر به سمت خرید خودروی دست دوم می رود.

 به همین دلیل اگر شخصی قصد خرید خودروی دست دوم دارد باید به یک کارشناس خودرو برای تست و بررسی آن مراجعه کند.توصیه ی تیم دژ کار به شما عزیزان این است که هیچوقت معاینه فنی را جایگزین کارشناسی بدنه نکنید چونکه در بررسی فنی خودرو به هیچ وجه قسمت های دیگر خودرو مانند بدنه آن مورد بررسی قرار نمی گیرد.

ضرورت مراجعه کارشناس خودرو در محل 

باید بگوییم هنگامی که تصمیم به خرید خودروی دست دوم گرفته ایم نباید انتظار یک خوروی صفر را داشته باشیم .

با توجه به بالا رفتن قیمت روز خودرو حتی یک خط و خش بسیار کوچک می تواند روی قیمت خودرو تاثیر گذار باشد ورنگ خوردگی در بدنه خودرو یکی از عوامل مهم در کاهش چشم گیر خودرو می باشد.

بنابراین حضور یک کارشناس خودرو در محل برای بررسی خودروی مورد نظر ضروری است. در ادامه این مطلب مزایای کمک گرفتن از یک کارشناس خودرو را برای شما مورد بررسی قرار می دهیم:

با پیشرفت صنعت خودرو تعمیرکاران و نقاشان خودرو نیز مهارت و تخصص خود را به روز کرده اند و کیفیت کار خود را بالا برده اند تا حدی که یک فرد عادی متوجه عیوب ظاهری خودرو نمی شود و ضرورت حضور یک کارشناس احساس می شود.

مراحل کارشناسی سیار خودرو در محل:

کارشناسی فنی خودرو در محل

در بررسی های فنی خودرو اطلاعاتی همچون، مشخصات کارکرد موتور،باطری، دینام،کمپرس موتور،تست گیربکس،روغن سوزی و روغن ریزی،واشر سرسیلندر،هیدرولیک،سیستم تعلیق و سیستم ترمز مورد بررسی قرار میگیرند.

کارشناس خودرو در محل

بررسی برق خودرو در محل

همانطور که انسان به غذا برای ادامه حیات نیاز دارد .برق هم برای خودرو همین حکم را دارد.

کوئل در خودرو چه جایگاهی دارد؟

یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده برق خودرو کوئل می باشد.

جرقه زدن وظیفه اصلی کوئل می باشد .این قطعه یک ترانسفورماتور می باشد که با قدرتی که دارد به استوار سازی باتری و دینام کمک می کند.

اجزای تشکیل دهنده کوئل  خودروسیم پیچ اولیه و ثانویه می باشد. در خودرو های احتراق داخلی برای جرقه زدن و تولید انفجار و نیروی درون سیلندر به اختلاف پتانسیلی حدود 7000 تا 25000  ولت نیاز دارد.

بیشتر بخوانبد:

کارشناسی فنی خودرو

کارشناس تسخیص رنگ خودرو

کارشناسی خودرو در شمال تهران

آموزش کارشناسی خودرو

هزینه کارشناسی خودرو

کارشناسی بدنه خودرو در محل

کارشناسی در قسمت های بدنه خودرو را مهم ترین قسمت کارشناسی خودرو در محل می دانند. و باید  توسط یک کارشناس ماهر انجام گیرد.زیرا هرگونه رنگ خوردگی ،تغییر شکل یا دفرمه شدن،تعویض و یا زنگ زدگی قطعات در قیمت خودرو تاثیر بسزایی دارد.

امروزه تشخیص رنگ خودرو با استفاده از جدیدترین دستگاههای تشخیص رنگ در محل صورت می گیرد و کارشناس بعد از بررسی های انجام شده یک ضمانت نامه به شما خواهد داد  و ما به شما این اطمینان را می دهیم که با تشخیص درست خریدار هیچگونه ضرری متحمل نشود.  در غیر این صورت اگر فرد متخصص دچار اشتباه شود ،شما می توانید با همان ضمانت نامه از کارشناس ضرر اشتباهی که مرتکب شده را درخواست کنید.

کارشناسی خودرو، یکی از حلقه‌های گم‌شده معاملات خودرویی

در معامله خودرو‌های دست‌دوم و کارکرده، کارشناسی خودرو برای جلوگیری از ضرر مالی ضروری است؛ زیرا اطلاعات آماری نشان می‌دهد که حدود ۷۴درصد خودرو‌های دسته دوم دارای ایراد‌های فنی هستند. کارشناسی خودرو را برای رفع وعیب‌یابی بدنه، موتور، گیربکس، جلوبندی وبخش فنی انجام می‌دهند.

ارزش واقعی خودرو زمانی مشخص خواهد شدکه کارشناسی خودرو به‌صورت دقیق و کامل انجام شود،. عوامل دیگر در کارشناسی شامل مدل خودرو، تعداد و نوع آپشن‌های آن نیزدر تعین قیمت کارشناسی تأثیر زیادی دارد.

کلام پایانی

در کارشناسی خودرو در محل ،کارشناس در کمترین زمان در محل درخواستی حضور پیدا می کند و شما دیگر نیازی به جابجایی نخواهید داشت . با توجه به بررسی های انجام شده بر روی خودرو مانند،کارشناسی بدنه،کارشناسی  تشخیص رنگ،کارشناسی فنی  توسط کارشناس خودرو یک ضمانت نامه به خریدار تحویل داده می شود تا اطمینان خاطر از خرید خودرو داشته باشد.

در این کارشناسی ها قیمت خودرو را به راحتی به شما ابلاغ میکنند تا بتوانید تصمیم نهایی برای خرید آن خودرو را بگیرید .

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بسته

درخواست سریع کارشناس خودرو