برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو
خبرخوان

وبلاگ

کارشناسی رنگ خودرو
نظرات (0) کارشناسی رنگ خودرو

تمام افراد هنگام خرید هرچیزی تمایل دارند از نظرات دیگران ،بخصوص افرادی که در آن زمینه تخصصی دارند کمک بگیرند.مخصوصا هنگام خرید خودرو های کار کرده نیاز به کارشناس رنگ خودرو داریم.

این روز ها ما شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم که همین امر باعث شده است که هنگام خرید از صحت و سلامت خودرو مطمئن باشیم،که این امر فقط توسط یک کارشناس رنگ خودرو تایید می شود ،که علاوه بر سلامت فنی خودرو، سلامت ظاهر آن نیز بسیار حائز اهمیت است. از دلایل مهمی که ما را سمت ظاهر خودرو می کشاند پیشگیری از خرید خودروی کارکرده به ...

فسخ معامله خودرو چه شرایطی دارد؟
نظرات (0) فسخ معامله خودرو چه شرایطی دارد؟
بعد از نوشتن قولنامه ماشین، به هر دلیلی ممکن است نیاز باشد معامله خودرو را فسخ کنید و حتماً این سؤالات برای شما پیش می‌آید که فسخ معامله خودرو چه شرایطی دارد؟ برای فسخ معامله خودرو چه نکاتی را باید بدانید؟ یا تکلیف ضرر و زیان فسخ معامله خودرو چیست؟
تفاوت صافکاری با رنگ و بدون رنگ
نظرات (0) تفاوت صافکاری با رنگ و بدون رنگ
تصادف با خودرو گاهی قابل‌اجتناب است. اکثر رانندگان حداقل یک‌بار با خودروی‌شان تصادف کرده‌اند. حتی اگر در حد یک خراش کوچک باشد. البته خودرو ها همیشه در حد خط‌وخش کوچک آسیب نمی‌بینند؛ زیرا گاهی اوقات باعث به‌وجودآمدن فرورفتگی‌های بزرگی روی بدنه می‌شود. اینجاست که صافکاری بسیار مهم می‌شود. در ادامه همراه ما بمانید تا درباره صافکاری با رنگ و بدون رنگ و همچنین جزئیات آنها صحبت کنیم.
آشنایی با دستگاه تشخیص رنگ خودرو
نظرات (0) آشنایی با دستگاه تشخیص رنگ خودرو
برای تشخیص رنگ خودرو های کارکرده و دست‌دوم، استفاده از دستگاه تشخیص رنگ خودرو بسیار ضروری است؛ زیرا بازار خریدوفروش خودرو های دست‌دوم روزبه‌روز در حال گسترش است. با رشد هرچه بیشتر این بازار، پیداکردن خودرو های دست‌دوم باکیفیت کمی چالش‌برانگیز است؛ زیرا نداشتن اطلاعات کافی، در آینده می‌تواند مشکلات زیادی را برای خریدار به وجود بیاورد.
کاپوتاژ خودرو چیست و چگونه انجام می‌شود؟
نظرات (0) کاپوتاژ خودرو چیست و چگونه انجام می‌شود؟
همه ما به مسافرت علاقه مند هستیم، به‌ویژه زمانی که با خودروی شخصی سفر کنیم؛ چون احساس راحتی بیشتری داریم. همچنین در طول مسیر هرکجا که بخواهیم می‌توانیم توقف کنیم و از تماشای مناظر دیدنی لذت ببریم. حال فرض کنید برای سفر خارجی به‌جای هواپیما تصمیم گرفته‌اید با خودروی شخصی خودتان سفر کنید تا علاوه بر موارد گفته شده، در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.
نظرات (0) کارشناسی خودرو نیسان
امروزه افرادی که توان خرید خودرو صفر کیلومتر را ندارند به دنبال خرید خودرو دست دوم می روند تا خودرویی متناسب با بودجه خود انتخاب کنند.اما نکته مهمی که در بحث کارشناسی خودرو نیسان بسیار مورد توجه است ،کارشناسی خودرو انتخابی می باشد .زیرا خودرو های نیسان دست دوم موجود در بازار با توجه به کارکرد زیادی که دارند باید حتما مورد کارشناسی قرار بگیرند. به عنوان مثال،اگر خودروی مورد نظر شما خودروی نیسان باشد وشما آشنایی کاملی در مورد این خودرو نداشته باشید بدون کارشناسی خودرو نیسان ممکن است دچار خسارت مالی و بخصوص جانی شوید .
کارشناسی خودرو تیبا
نظرات (0) کارشناسی خودرو تیبا
هنگام خردید خودرو دست دوم ،کارشناسی خودرو امری مهم و ضروری می باشد تا ازضرر های مالی و جانی جلوگیری شود .در این مقاله می خواهیم به کارشناسی خودرو تیبا بپردازیم. آیا هنگام خرید خودرونیاز به کارشناس خودرو داریم؟ با شرایط خاصی که در کشور وجود دارد و قیمت خودرو نیز روز به روز رو به افزایش می باشد ،بسیاری از اقشار جامعه قدرت خرید خودروی صفر کیلومتر را ندارد و بیشتر به سمت خودرو های دست دوم می روند .به همین دلیل هنگام خرید خودرو نیاز داریم که حتما خودرو مورد نظر را به یک کارشناس خودرو تیبا نشان دهیم تا مورد بررسی قرار دهد.
کارشناسی خودرو با اسکنر ترموگرافی
نظرات (0) کارشناسی خودرو با اسکنر ترموگرافی
در چند سال اخیر خدمات کارشناسی خودرو بیش‌ازپیش مورد استقبال خریداران و فروشندگان قرار گرفته است. کارشناسی خودرو زمانی اهمیت دارد که شما قصد خرید خودروی دست‌دوم را دارید. زیرا به‌وسیله کارشناسی خودرو، می‌توان از میزان سلامت و همچنین ایرادهای هر خودرو مطلع شد. کارشناسان خودرو، هنگامی که در حال کارشناسی خودرو هستند، برای پیداکردن تمام نقص‌های خودرو، از ابزار تخصصی و دقیقی استفاده می‌کنند.
نظرات (0) کارشناسی خودرو آریسان
با شرایط خاصی که در کشور وجود دارد و قیمت خودرو نیز روز به روز رو به افزایش می باشد ،بسیاری از اقشار جامعه قدرت خرید خودروی صفر کیلومتر را ندارد و بیشتر به سمت خودرو های دست دوم می روند .به همین خاطرهنگام خرید خودرو نیاز داریم که حتما خودرو مورد نظر را به یک کارشناس خودرو آریسان نشان دهیم تا آن را مورد بررسی قرار دهد. هنگام خردید خودرو دست دوم ،کارشناسی خودرو امری مهم و ضروری می باشد تا ازضرر های مالی و جانی جلوگیری شود
کارشناسی رنو داستر
نظرات (0) کارشناسی رنو داستر
در دنیای مدرن گرای امروزی، ممکن است رنو داستر چندان جذاب به نظر نرسد، زیرا نه آپشن‌های جالبی دارد و نه زیبایی خاصی؛ اما بااین‌حال، در بازار جهانی و ایران موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورد. قیمت مناسب رنو داستر نسبت به توانایی‌هایی که دارد اولین دلیل این موفقیت‌هاست. برای مثال، حتی در ایران حتی در نسخه فول‌آپشن و دو دیفرانسیل آن، قیمتی حدود نصف هیوندای توسان دارد که اختلاف قابل‌توجهی است.

درخواست سریع کارشناس خودرو