برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو

ژانگ چینگ

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کارشناسی خودرو لندمارک V7

کارشناسی خودرو لندمارک V7 با تمام جزئیات

لندمارک یک خودرو چینی و از محصولات شرکت ZX AUTO است. تخصص این کمپانی تولید خودروهای وانت و شاسی بلند می¬باشد. در سال 1393 شرکت بهمن موتور جهت معرفی یک نماینده¬ی جدید در دسته خودروهای شاسی‌بلند، لندمارک V7 را به عنوان خودرویی قدرتمند داخلی عرضه نمود. در این مطلب جزئیاتی کامل در رابطه با کارشناسی خودرو لندمارک V7 در قسمت¬های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان
کارشناسی کلی خودرو  وانت کاپرا دو کابین

کارشناسی خودرو وانت کاپرا دو کابین تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل با تمام جزئیات

یکی از انواع کاربردی خودروها، وانت‌ها هستند. وانت کاپرا یکی از نمونه‌های چینی این کلاس است که سال‌هاست در بازار کشورمان به تولید و فروش می‌رسد. وانت کاپرا در ایران در انواع دو کابین و تک کابین، تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل و کاپرا نسل 2 به فروش می‌رسد. در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو وانت کاپرا دو کابین و فیس لیفت‌های آن در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان
بررسی ویژگی‌های خودرو  وانت   کاپرا تک کابین

کارشناسی خودرو وانت کاپرا تک کابین با تمام جزئیات

یکی از انواع کاربردی خودروها، وانت‌ها هستند. وانت کاپرا یکی از نمونه‌های چینی این کلاس است که سال‌هاست در بازار کشورمان به تولید و فروش می‌رسد. وانت کاپرا در ایران در انواع دو کابین و تک کابین، تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل و کاپرا نسل 2 به فروش می‌رسد. در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو وانت کاپرا تک کابین در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان

درخواست سریع کارشناس خودرو