برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو

پورشه

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کارشناسی خودرو پورشه ۹۱۱

کارشناسی خودرو پورشه ۹۱۱ و تیپ‌های آن با تمام جزئیات

خودرو پورشه ۹۱۱ خودرو دو در اسپرت ساخت شرکت¬ آلمانی پورشه است که نسل هفتم آن در سال ۲۰۱۱ طراحی و تولید شد. پورشه ۹۱۱ در تیپ¬های بسیار متعددی وارد بازار جهانی شده¬است که در این مقاله تیپ¬های مورد بررسی تیپ¬های موجود در بازار ایران یعنی پورشه ۹۱۱ کررا S و پورشه ۹۱۱ کررا ۴ می‌باشند.
0 تومان
کارشناسی کلی خودرو پورشه پانامرا

کارشناسی خودرو پورشه پانامرا و تیپ های آن با تمام جزئیات

خودرو پورشه پانامرا سدان فست بک مجلل ۴ نفره ساخت شرکت آلمانی پورشه است که در سال ۲۰۰۹ وارد بازار جهانی شد. سه تریم پورشه پانامرا ۶ سیلندر، S۴ و توربو در سال ۲۰۰۹ کمی پس از ورود این خودرو به بازار جهانی توسط شرکت معین موتور وارد بازار ایران شدند.
0 تومان
کارشناسی کلی خودرو پورشه باکستر ۲۰۱۷

کارشناسی خودرو پورشه باکستر ۲۰۱۷ با تمام جزئیات

خودرو پورشه باکستر ۲۰۱۷ رودستر ۲ نفره ساخت شرکت آلمانی پورشه است که در سال ۲۰۱۶ طراحی و تولید شد. پورشه باکستر ۲۰۱۷ نسل چهارم از خودروهای سری باکستر شرکت پورشه هست که شامل خودرو پورشه کیمن نیز می‌باشد.
0 تومان
بهترین کارشناسی خودرو پورشه باکستر ۲۰۱۰

کارشناسی خودرو پورشه باکستر ۲۰۱۰ با تمام جزئیات

پورشه باکستر ۲۰۱۰ خودرو رودستر ۲ نفره¬ ساخت شرکت¬ آلمانی پورشه است که در سال ۲۰۰۵ طراحی و تولیدشده است. پورشه باکستر ۲۰۱۰ نسل دوم از خودروهای سری باکستر شرکت پورشه هست که شامل خودرو پورشه کیمن نیز می‌باشد.
0 تومان
کارشناسی خودرو پورشه کیمن

کارشناسی خودرو پورشه کیمن با تمام جزئیات

پورشه کیمن محصول کوپه ۲ نفره¬ ساخت شرکت¬ آلمانی پورشه می‌باشد که در سال ۲۰۰۶ طراحی و تولیدشده است. پورشه کیمن در اصل نوع خاصی از پورشه باکستر است و می¬توان آن را نمونه فست بک پورشه باکستر دانست که در دو نسخه کاین و کاین اس تولید می¬شود.
0 تومان
بهترین کارشناسی خودرو پورشه کاین

کارشناسی خودرو پورشه کاین و تیپ‌های آن با تمام جزئیات

پورشه کاین اولین تلاش خودروسازی آلمانی پورشه در زمینه محصولات شاسی بلند است که توانست موفقیت‌های بسیاری را برای این کمپانی به ارمغان بیاورد.
0 تومان

درخواست سریع کارشناس خودرو