برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو

مزدا

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
لوگو شرکت مزدا

مروری بر تاریخچه مزدا

هر جا سخن از خودرو باشد ژاپنی ها هم هستند، در واقع صنعت خودرو دین سنگینی به گردن کره ای ها دارد. شرکت های ژاپنی چون تویوتا(Toyota) هوندا(Honda) و سوزوکی(Suzuki) از دیرباز وجود داشتند، و امروزه توانسته سهم بزرگی در بازار جهانی خودرو داشته باشند.
0 تومان
کارشناسی خودرو وانت کارا تک کابین و دو کابین

کارشناسی خودرو وانت کارا تک کابین و دو کابین 2 لیتری و 1.7 لیتری با تمام جزئیات

یکی از انواع کاربردی خودروها، وانت‌ها هستند. وانت کارا یکی از نمونه‌های این کلاس است که سال‌هاست در بازار کشورمان به تولید و فروش می‌رسد. وانت کارا در ایران در دو مدل دو کابین و تک کابین به فروش می‌رسد و در تیپ‌ها و با سیستم‌های فنی مختلف به دست مشتریان می‌رسد. در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو وانت کارا در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان
بهترین کارشناسی خودرو وانت مزدا

کارشناسی خودرو وانت مزدا تک کابین و دو کابین با تمام جزئیات

یکی از انواع کاربردی خودروها، وانت‌ها هستند. وانت مزدا یکی از نمونه‌های این کلاس است که مدت‌هاست در بازار کشورمان به فروش می‌رسد. مزدا وانت در ایران در دو مدل دو کابین و تک کابین به فروش می‌رسد که تشابهات زیادی با هم دارند و در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو وانت مزدا تک و دو کابین در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان

درخواست سریع کارشناس خودرو