برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو

مازراتی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کارشناسی خودرو  مازراتی کواتروپورته 2010

کارشناسی خودرو مازراتی کواتروپورته 2010 با تمام جزئیات

نام مازراتی یادآور خودروهای اسپرت با ظاهرهای فریبنده و جذاب به همراه سیستم فنی پرقدرت می‌باشد. مازراتی این مقاله از سدان‌های بااصالت مازراتی می‌باشد که دو نسلش در ایران به فروش رسید. مازراتی کواتروپورته نسل پنجم از سال 2010 وارد ایران شد. در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو مازراتی کواتروپورته 2010 در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان
کارشناسی خودرو  مازراتی گرن توریسمو

کارشناسی خودرو مازراتی گرن توریسمو و تیپ‌های مختلف آن با تمام جزئیات

نام مازراتی یادآور خودروهای اسپرت با ظاهرهای فریبنده و جذاب به همراه سیستم فنی پرقدرت می‌باشد. مازراتی این مقاله از نماینده‌های دوست داشتنی این کمپانی در ایران می‍باشد که در سال‌های 2011 تا 2013 به کشور وارد شد. گرن توریسمو در سه تیپ مختلف در بازار موجود است که در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو مازراتی گرن توریسمو در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان
کارشناسی خودرو  مازراتی گرن کابرینو  و تیپ‌های مختلف آن

کارشناسی خودرو مازراتی گرن کابرینو و تیپ‌های مختلف آن با تمام جزئیات

نام مازراتی یادآور خودروهای اسپرت با ظاهرهای فریبنده و جذاب به همراه سیستم فنی پرقدرت می‌باشد. مازراتی این مقاله از نماینده‌های دوست داشتنی این کمپانی در ایران می‍باشد که در سال‌های 2011 تا 2014 به کشور وارد شد. گرن کابرینو نسخه کانورتیبل گرن تریسمو می‌باشد و در سه تیپ مختلف در بازار موجود است. در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو مازراتی گرن کابرینو در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان
کارشناسی خودرو  مازراتی گیبلی 2014

کارشناسی خودرو مازراتی گیبلی 2014 با تمام جزئیات

نام مازراتی یادآور خودروهای اسپرت با ظاهرهای فریبنده و جذاب به همراه سیستم فنی پرقدرت می‌باشد. مازراتی این مقاله از نماینده‌های سدان دوست داشتنی این کمپانی در ایران می‌باشد که در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ به کشور وارد شد. گیبلی آخرین نماینده این کمپانی ایتالیایی در ایران بود. در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو مازراتی گیبلی در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان

درخواست سریع کارشناس خودرو