برای مشاوره و درخواست سریع کارشناس لطفا بر روی شماره های روبرو کلیک نمایید : 9033 8820 - 021 - 7713 6563 - 021

جستجو

بورگوارد

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کارشناسی خودرو بورگوارد T۲۵ ۵BX

کارشناسی خودرو بورگوارد T۲۵ ۵BX

خودرو بورگوارد T۲۵ ۵BX کراس¬اور ۵ نفره¬ ساخت شرکت¬ چینی-آلمانی است که توسط شرکت کیان موتور وارنا در یک تیپ وارد ایران شد. این شاسی¬بلند به تعداد محدودی وارد کشور شد و با فروش موفقیت آمیزی مواجه نشد. بورگوارد T۲۵ ۵BX با اینکه در چین تولید می¬شود اما المان¬های طراحی آن شباهت بسیاری به سبک طراحی ¬اروپایی دارند و از نظر فنی در مقایسه با سایر خودروهای آسیایی رقیب در رده¬بندی بالاتری قرار می¬گیرد. در این مطلب جزئیات کاملی در رابطه با کارشناسی خودرو بورگوارد T۲۵ ۵BX در قسمت‌های ظاهری، فضای کابین، مشخصات فنی و امکانات رفاهی مطالعه خواهید کرد.
0 تومان
کارشناسی خودرو بورگوارد دامای ۲۰۰۰ ۷X توربو

کارشناسی خودرو بورگوارد دامای ۲۰۰۰ ۷X توربو با تمام جزئیات

خودرو دامای ۷X کراس اور ۵ نفره ساخت شرکت دامای است که توسط شرکت یاران خودرو اروند وارد ایران شد. برند دامای خودرو شاسی¬بلند دامای ۲۰۰۰ ۷X توربو را که بزرگترین شاسی-بلند شرکت زوتی است را با الهام از محصولات فولکس واگن طراحی نموده است.
0 تومان
خودرو شاسی بلند دامای ۱۵۰۰ ۵X توربو

کارشناسی خودرو بورگوارد دامای ۱۵۰۰ ۵X توربو با تمام جزئیات

خودرو دامای ۵X کراس اور ۵ نفره ساخت شرکت دامای است که قرار بود توسط شرکت یاران خودرو وارد ایران شود. شرکت دامای خودرو شاسی¬بلند دامای ۱۵۰۰ ۵X توربو را که زیرمجموعه کراس¬اوورهای کوچک قرار دارد با الهام از فولکس واگن تیگوان نسل پیش طراحی‌نموده است.
0 تومان

درخواست سریع کارشناس خودرو